Menu
Your Cart

Hakkımızda

Mor Kaftan Sanat Galerisi, kurucu sahibi Yüksek Mimar ve Küratör Berna Karadoğan'a ait bir sanatsal işletmedir.

Berna Karadoğan'ın özel ilgi alanı Semboller ve Tarih'tir. Bu konuda bir çok yerde çeşitli konferanslar vermiştir ve çalışmalarına halen devam etmektedir. Semboller ve Tarih özel ilgi alanının yansıdığı çini, fotoğraf ve resim başta olmak üzere her türlü sanat tekniğini kullanarak kurumsal ve kişiye özel tasarım eserler üretmektedir.

Mor Kaftan olarak;

Değerlerini bizimle paylaşan sanatçı dostlarımızla birlikte, kendi iç dünyalarından gelen eserlerin yanında kurumsal tasarım ve hediyeler veya kişisel özel tasarım çalışmaları da yapmaktayız.

Otel, ev, iş yeri, mağazanız veya herhangi bir mekanın sanatsal tasarımı konusunda bize danışabilirsiniz. Sanatsal tasarım ile mekanlarınıza zarafet ve değer katın. Seramik, porselen, ahşap, demir, bakır, mozaik, çini eserler ve çeşitli tekniklerle üretilmiş resimlerle dolu bir dünyada yaşamak ulaşılması zor bir hayal değildir.

Boş duvarınıza asacağınız bir tek resimle evinize onu üreten sanatçının güzel duygularını da getireceksiniz. Hediye ettiğiniz tek bir seramik eserle sevdiklerinize onu üreten sanatçının iyi dileklerini de vereceksiniz. Bu noktada; mekanlarda sanat eseri bulundurmak emeği, sevgiyi katlayarak "paylaşmaktır".

Kendi logonuzu basabileceğiniz kurumsal hediye ve kişiye özel tasarımlar için bizi arayınız.