Menu
Your Cart

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Mor Kaftan Sanat Galerisi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra, "sipariş üzerine üretim değilse" ortalama 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

Kargo ücreti ürün ebatına göre değişkenlik gösterir ve kargo ücreti alıcıya aittir.

5) Ürün İadesi

Mor Kaftan’dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 30(otuz) gün içinde değiştirebilirsiniz. Mor Kaftan'a ait olmayan eserlerin iadesi sanatçıya bağlı olarak değişebilir.

İade edeceğiniz ürünle beraber ürünün orijinal faturasını ve iade sebebinizi içeren bir not göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce +90 (216) 386 17 65 numaralı telefondan Mor Kaftan müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Ambalajından hasarlı çıkan yeni aldığınız ürünleri, ürünün size geldiği gibi orijinal ambalajının hasar görmesini önleyecek, sağlam bir kutunun daha içine koyarak, faturanızın aslı ve onarım-değişim-iade alternatiflerinden hangisini kullanmak istediğinizi belirten bir not ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce +90 216 386 17 65 numaralı telefondan Mor Kaftan müşteri hizmetlerinden veya info@morkaftan.com adresinden ürününüz ve prosedür ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.